Kontakta oss

Kompetens, erfarenhet och goda relationer sedan 1984.

Behöver du vår hjälp?

Kontakta oss så berättar vi gärna mer om våra tjänster, vad vi har gjort för andra och hur vi kan hjälpa dig!

Elkonsultgruppen i Karlstad AB, Bergendorffsgatan 2
652 16 Karlstad, Tel: 054-22 33 30

Vill du jobba hos oss?

Vi är alltid på jakt efter nya kompetenta medarbetare. Om du är intresserad av att veta mer eller börja jobba hos oss, hör gärna av dig eller skicka gärna in en spontanansökan.

Maila oss på info@ekg.se eller fyll i formuläret nedan.

Andreas Zätterman

Andreas Zätterman

Konstruktör

054-22 33 39

andreas.zatterman@ekg.se
v-card

Bengt Sundqvist

Bengt Sundqvist

Projekthandläggare

054-22 33 38

bengt.sundqvist@ekg.se
v-card

Christian Nilsson

Christian Nilsson

Konstruktör

054-22 33 33

christian.nilsson@ekg.se
v-card

Lars Bernhardsson

Lars Bernhardsson

Projekthandläggare

054-22 33 43

lars.bernhardsson@ekg.se
v-card

Mikael Fernquist

Mikael Fernquist

Projekthandläggare

054-22 33 37

mikael.fernquist@ekg.se
v-card

Patrik Lindberg

Patrik Lindberg

Konstruktör

054-22 33 41

patrik.lindberg@ekg.se
v-card

Robin Tollman

Robin Tollman

Konstruktör

054-22 33 32

robin.tollman@ekg.se
v-card

Sophia Pettersson

Sophia Pettersson

Konstruktör

054-22 33 34

sophia.pettersson@ekg.se
v-card

Mikael Ring

Mikael Ring

Projekthandläggare

054-22 33 40

mikael.ring@ekg.se
v-card

Niklas Carlbaum

Niklas Carlbaum

Projekthandläggare

054-22 33 42

niklas.carlbaum@ekg.se
v-card

Tomas Friden

Tomas Friden

Projekthandläggare

054-22 33 35

tomas.friden@ekg.se
v-card

Hör av dig!

Vill du komma i kontakt med oss i övrigt? Maila oss på info@ekg.se eller fyll i formuläret så hör vi av oss så fort vi kan.

9 + 14 =

Elkonsultgruppen i Karlstad AB

Bergendorffsgatan 2, 652 16 Karlstad
054- 22 33 30